Vícedenní akce

Velikonoce, Jarňáky, Podzimky a jiné...

Oznámení

Tak a toto je má parketa – Pavel Greiner (608 962 145). Mimo jednodenních výletů letos také budeme organizovat uvedené více denní akce, kdy již máme další možnosti k této aktivitě, jelikož také mnoho let organizuji tábory „Ferďák“ ve Ferdinandově (Jizerské hory – Frýdlantsko), kde je také k dispozici velká zděná budova s veškerým sociální vybavením, kuchyní, vytápěním a dalšími vymoženostmi pro max 30 dětí + vedoucí. Tato budova je ideálním středobodem pro naše nádherné výlety v Jizerských horách, k lyžařským kurzům (Bedřichov, Ještěd, Polsko..), k jarním a podzimním prázdninám, prodlouženým víkendům a podobně. Ať také i vy rodiče můžete na tuto delší dobu nám dát na starost Vaše děcko a víte, že o něj bude i v tuto dobu námi postaráno. O veškerých těchto akcích se vždy dozvíte předem včetně všech důležitých informací. Věříme, že také díky tomuto dalšímu zázemí naše činnost bude ještě lepší.

Vždy prostřednictvím webu, FB a IG budete informováni o nadcházejících akcích.

Již uskutečněné akce

icon

5.4. - 10.4. 2023 - Velikonoce

Zažili jsme společně další svátek plný nádherných tradic 🐣🐰!

Více >
icon

12.3. - 18.3. 2023 - Jarňáky

Pojeďte s námi na druhý termín Jarních prázdnin.

Více >
icon

5.2. - 10.2. 2023 - Jarňáky

Podívejte se, jak jsme si společně užili první termín Jarních prázdnin u nás na Ferďáku.

Více >
icon

17.11. - 20.11. 2022 Listopadové volno

Podívejte se, jak se nám vydařila naše druhá společná akce!

Více >
icon

26.10. - 30.10. 2022 Podzimní prázdniny

Podívejte se, jak se nám vydařila naše první společná akce! S dětmi jsme si užili jak krásných výletů tak i tradičních Halloweenských činností

Více >

Pár řádků o Ferďáku

Táborová základna Ferdinandov „Ferďák“ se nachází v malebném prostředí Jizerských hor.

Táborníci spí společně na louce v útulných chatičkách či stanech. Zděná budova v areálu tábora nám slouží jako ubytování pro nejmenší táborníky. Nachází se v ní ale také kuchyň, ošetřovna, splachovací sociální zařízení, velká jídelna a spousta dalších pokojů, které nám na víkendových akcích poslouží k ubytování všech účastníků.

Nedaleko tábora se nachází rybník Hubert, kde se každé léto s dětmi koupeme a trávíme zde horké letní dny. S dětmi také často podnikáme výlety po krásném okolí, například na Ořešník, Kočičí kameny, do Lázní Libverda či nedalekých Hejnic.

V blízkosti se nachází místa, která vybízí k zimním radovánkám jako je sjezdovka Bedřichov, Ještěd, ale také sjezdovky v Polsku.

Fedinadov je prostě okouzlující místo pro všechny různé aktivity po celý rok.

Příspěvky

načítání příspěvků...

Děkujeme všem našim sponzorům